mikrodonor

Lépj be támogatói klubunkba a linken, ahol te lehetsz a kapitány, vagy épp a DON! Támogatásodból, évi több tízezer adag ételt, takarót és egyéb adományt juttatunk el rászorulóknak.

A Bike Maffiával törekszünk arra, hogy az adminisztratív költségeinket a lehető legalacsonyabb szinten tartsuk, és továbbra is célunk a lehető legtöbb adomány eljuttatása a rászorulók számára. Akciónknál önkéntesek szállítják ki a felajánlott adományokat, de gyakran előfordul, hogy alkalmanként vásárolnunk is kell. Például ki kell egészítenünk a főzések, szendvicskészítések alapanyagait hetente többször, be kell szereznünk eszközöket (pl. dobozok, evőeszközök, csomagolóanyagok stb.) az ételkiszállításhoz. Mivel a szervezet megnőtt így nem tudjuk elkerülni az esetleges költségtérítéseket sem (pl. futár(ok) költsége a +1 szendvics programban).

Lépj be a támogatói klubunkba és legyél te is családtag!
További információkat itt találsz:
http://bbm.hu/csatlakozz/tamogatoi-klub/

A támogatásotokat és a megosztásokat is köszönjük!
Támogatóink listáját itt éred el:
http://bbm.hu/bemutatkozas/tamogatoink/